с. Великомихайлівка. Районний комунальний заклад "Дитячий оздоровчий табір "Дружба"

З метою вирішення питання організації якісного відпочинку та оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а саме: дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, пропонуємо Вам послуги з оздоровлення у Покровському районному комунальному закладі «Дитячий оздоровчий табір «Дружба», який розташований у найчудовішому та найпрекраснішому місці Дніпропетровської області, на мальовничому березі річки Вовча у лісовій зоні державного заказника «Дібрівський».

Територія закладу становить 5 га. Пропускна спроможність табору – 240 чоловік за зміну, тривалість зміни – 21 день, вартість путівки – 2000 грн.

До послуг дітей два триповерхові спальні корпуси з централізованим холодним та гарячим водопостачанням, душовими кімнатами, санітарними вузлами. Спальні кімнати розраховані на п’ять чоловік. На кожному поверсі – телевізор, DVD.

Цікаво та змістовно проводять діти свій час на стадіоні, ігрових майданчиках, приміщенні для організації гурткової роботи, комп’ютерному класі, стаціонарному кіноконцертному залі, бібліотеці.

Культурно-масові та спортивно-оздоровчі заходи плануються з урахуванням вікових особливостей дітей і спрямовані на задоволення їхніх індивідуальних потреб, запитів та інтересів.

Чудова засмага та прохолода чистої річкової води чекають дітлахів на мілководному піщаному пляжі з тіньовими навісами.

У закладі працюють професійно підготовані вожаті – студенти педагогічних вузів, досвідчені вихователі та керівники гуртків з числа педагогів шкіл нашого району, які організовують цікаве дозвілля та відпочинок дітей, проводять відповідну виховну роботу, забезпечують дотримання правил техніки безпеки та санітарно-гігієнічних норм під час перебування дітей у закладі.

Медичне обслуговування здійснює кваліфікований медичний персонал з відповідною кваліфікацією, підготовкою та стажем практичної роботи.

П’ятиразове збалансоване калорійне харчування діти отримують у комфортній, гарно оформленій їдальні «Лісовичок», де працюють досвідчені кухарі-майстри своєї справи. Щоденно, крім перших і других страв з м’ясом або рибою, діти отримують свіжі овочі та фрукти, випічку, соки, морозиво.

На наш заклад поширюються усі пільги та компенсації з бюджету через Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (782,25 грн.)  та через Міністерство агропромислового комплексу України для дітей, батьки яких працюють у сільській місцевості (725 грн.). Отже, орієнтовна вартість путівки для дітей соціальної сфери села та працівників АПК становить 492 грн.

ДОТ «Дружба» сертифікований, має ліцензію на право оздоровлення дітей та всі інші дозвільні документи.

Свіжі пахощі соснового лісу, веселий щебет птахів, цілюща вода з Артезіанської свердловини, екскурсії і походи козацькими шляхами та історичними місцями, де бував Батько Махно, дозвіллєво-розважальні заходи допоможуть надовго запам’ятати відпочинок у ДОТ «Дружба» влітку 2011 року.

Додаткову інформацію можна тримати у директора ДОТ «Дружба» Сергія Федоровича Чучука та у відділі освіти Покровської райдержадміністрації за телефонами:

(05638) 5-33-03

050 921 79 32

096 319 33 81

(05638) 2-19-53 (відділ освіти)